Náš tým

Michaela Kuchová

Míša svým mládím vnáší svěží vítr do našeho týmu a samotné práce s dětmi. Je strážcem řádu a ráda vymýšlí kreativní aktivity pro děti, ale i pro sebe a dále studuje předškolní pedagogiku. Míša se nebojí výzev a učení našich dětí novým věcem.

Vzdělání: profesní kvalifikace chůva do zahájení povinné školní docházky


Bc. Markéta Táborská

Markéta je mezi dětmi jako doma. Má mnoho zkušeností s pedagogickou prací s dětmi, které potřebují individuální přístup (speciální mateřská škola). Markéta dopřeje péči a pocit bezpečí každému malému „Permoníčkovi“.

Vzdělání: Učitelství pro mateřské školy / Speciální pedagogika


Bc. Monika Kaisnerová

Monika je stálice Permoníčků, která byla u jejich zrodu. Monika k dětem přistupuje s trpělivostí a klidem jí vlastním. Monika je mámou dvou chlapců a její mladší syn byl jedním z prvních Permoníčků.

Vzdělání: Speciální pedagogika pro výchovné pracovníky


Lucie Vávrová

Lucie je velký tahoun a nositel dobré nálady. Svým milým přístupem si umí najíst cestu ke každému dítěti. Lucie je matkou dvou kluků a aktuálně ještě jedné malé slečny, se kterou si užívá rodičovskou „dovolenou“.

Vzdělání: profesní kvalifikace chůva do zahájení povinné školní docházky


Helena Viktorová

Helena je naše týmová „babička“, která nám do práce vnáší svůj životní nadhled a zkušenosti. V rámci své profese má Helena zkušenosti od nejmenších dětí až po školáky.

Vzdělání: Vychovatelství


Hana Šlesingrová, DiS.

Hanka je kapitánem celé posádky Permoníčků. Stará se o to, aby všem na palubě bylo dobře a to jak dětem tak celému týmu. Hanka se stará také o blaho své rodiny, která se skládá ze dvou synů a manžela.

Vzdělání: Charitní a sociální činnost


Mgr. Tereza Mocková

Teta na „hlídání, když je třeba“. S Terezou se řádí a narušují zajeté pořádky a podnikají výpravy do přírody. Tereza je součástí týmu, který se stará o chod Permoníčků.

Vzdělání: Speciální pedagog