Náš tým

Bc. Monika Kaisnerová

Monika je stálice Permoníčků, která byla u jejich zrodu. Monika k dětem přistupuje s trpělivostí a klidem jí vlastním. Monika je mámou dvou chlapců a její mladší syn byl jedním z prvních Permoníčků.

Vzdělání: Speciální pedagogika pro výchovné pracovníky

Mgr. Kristýna Fialová

Kristýna je nejnovější posila týmu Permoníčků. Je zvídavá a pozorná k zákoutím dětské duše a provádí děti radostmi i strastmi běžných dní. Teta Kristýna má za sebou zkušenosti s pedagogicko-psychologickým poradenstvím u dětí.

Vzdělání: Speciální pedagogika a psychologie

Natálie Mrázková

Naty je k práci s dětmi rozhodnutá už odjakživa a své první zkušenosti nabírá u našich malých permoníčků. K dětem přistupuje s radostí, upřímností, ale i důsledností. Nejvíce jí baví s dětmi různé výtvarné tvoření. 

Vzdělání: Předškolní a mimoškolní pedagogika

Lucie Vávrová

Lucie je velký tahoun a nositel dobré nálady. Svým milým přístupem si umí najíst cestu ke každému dítěti. Lucie je matkou dvou kluků a aktuálně ještě jedné malé slečny, se kterou si užívá rodičovskou „dovolenou“.

Vzdělání: profesní kvalifikace chůva do zahájení povinné školní docházky

Helena Viktorová

Helena je naše týmová „babička“, která nám do práce vnáší svůj životní nadhled a zkušenosti. V rámci své profese má Helena zkušenosti od nejmenších dětí až po školáky.

Vzdělání: Vychovatelství

Hana Šlesingrová, DiS.

Hanka je kapitánem celé posádky Permoníčků. Stará se o to, aby všem na palubě bylo dobře a to jak dětem tak celému týmu. Hanka se stará také o blaho své rodiny, která se skládá ze dvou synů a manžela.

Vzdělání: Charitní a sociální činnost

Mgr. Tereza Mocková

Teta na „hlídání, když je třeba“. S Terezou se řádí a narušují zajeté pořádky a podnikají výpravy do přírody. Tereza je součástí týmu, který se stará o chod Permoníčků.

Vzdělání: Speciální pedagog